Informační schůzky HR Award pro zaměstnance/kyně a Ph.D. studenty/ky Přírodovědecké fakulty MU

9. 2. 2023

Během prosince 2022 se konaly informační schůzky k personální strategii HR Award/HRS4R SCI MUNI. Prošli jsme všechny oblasti akčního plánu, které již byly od roku 2019 implementovány, a představili další úkoly, na které se zaměříme v dalším období. Prostor byl věnován také harmonogramu přípravy na obnovení certifikace v r. 2024 a průběhu recertifikačního auditu ze stran Evropské komise neboli Site Visit. Dvě setkání proběhla prezenčně na Kotlářské a Kampusu, jedno online, v češtině i v angličtině a zúčastnilo se jich cca 50 účastníků a účastnic.

Použitá prezentace je Vám k dispozici zde.

Všichni zaměstnanci a zaměstnankyně i Ph.D studenti/ky mají možnost k budování nové fakultní personální strategie osobně přispět – jsou vítáni ve fokusní skupině Researcher Focus Group – Opinion Makers, jejíž členové a členky jsou aktivní v několika fakultních pracovních skupinách. Ti, kdo mají zájem se nově přidat k činnosti této fokusní skupiny, se mohou hlásit na adrese: HRAward@sci.muni.cz.

Všem, kdo se informačních schůzek zúčastnili, děkujeme za zájem a těšíme se na další spolupráci.

HR Award Office SCI MUNI