NUDZ a London School of Economics and Political Sciences

24. 1. 2020

Začátkem ledna 2020 jsme se účastnili workshopu v Národním ústavu duševního zdraví v Klecanech. Tato instituce, která je rovněž držitelem certifikace kvality personálních procesů HR Excellence in Research/HR Award,  zorganizovala zajímavou přednášku k tomuto tématu nejen pro své zaměstnance ale i pro kolegy z jiných institucí.

Hlavním řečníkem byl pan Indi Seehra, personální ředitel London School of Economics (LSE), která je již 10 let držitelem ocenění tohoto HR Excellence in Research.

Pan Seehra poutavě představil své zkušenosti s implementací personální strategie, především v oblasti kariérního rozvoje vědců (tzv. Vitae – Research Development Framework) a zaměstnaneckých průzkumů.

Věříme, že tato cenná doporučení a příklady dobré praxe využijeme i na naší fakultě. Děkujeme NÚDZ za pozvání!