PhD Day 2019 na Campusu

8. 10. 2019 Kristína Chudá

PhD Day nabídl studentům ucelený balíček informací o doktorském studiu, ale i možnost dovědět se více o výzkumu v jiných programech  či fakultách nebo nabídce rozvojových aktivit pro PhD studenty na Masarykově univerzitě.

Letos byla takto akce organizována plně v angličtině a společně pro studenty Přírodovědecké fakulty, CEITEC MU, Lékařské fakulty a Fakulty sportovních studií.

V rámci prezentací byla studentům představena i Evropská charta a Kodex výzkumného pracovníka. Podpora rozvoje studentů jakožto začínajících vědců je jedním z důležitých aspektů nové personální strategie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, HRS4R.

Více se můžete dočíst v článku zde.