Školení pro tvorbu webů v Umbraco pro pracovníky/ice Přírodovědecké fakulty MU

10. 3. 2023

V březnu 2023 připravilo Oddělení informačních a komunikačních technologií dvě hybridní školení pro zaměstnance a zaměstnankyně fakulty na téma „Školení pro tvůrce webu v Umbraco“. Prakticky orientované workshopy byly určeny začátečníkům, kteří se s redakčním systémem dosud nesetkali, ale také pokročilejším jedincům.

6. 3. 2023 proběhlo první ze dvou školení zaměřené na základní práci s Umbracem. Zaměstnanci a zaměstnankyně si v testovacím prostředí mohli vyzkoušet jednotlivé funkcionality a díky tomu získali vhled do problematiky a osvojili si základní návyky pro práci v Umbraco. Následující den, 7. 3. 2023, proběhlo ve stejné podobě navazující školení, jehož obsah byl zaměřen na pokročilejší práci a funkce, které Umbraco umožňuje. Účastníci a účastnice se tak naučili pracovat s pokročilejšími funkcionalitami, formuláři či newslettery.

Prakticky orientovaná školení proběhla v hybridní podobě. Obě školení vedl interní zaměstnanec fakulty, lektor a Správce ICT Ing. Dominik Alvaro Rada.

Další užitečné odkazy využívané v průběhu školení:

Děkujeme všem účastníkům a účastnicím, kteří byli přítomni a svým aktivním přístupem přispěli ke kvalitnímu školení.

Přejeme všem příjemné dny

IT týmHR Award tým SCI MU