Vzhledem k aktuálnímu epidemiologickému vývoji je univerzitní eskalační semafor, s platností od pondělí 12. října 2020, přepnut na červený stupeň pohotovosti. Více informací zde.

Školíme fakultu jak vybírat a nabírat nové pracovníky

27. 7. 2020

V průběhu června a července 2020 jsme v rámci projektu HR Award/HRS4R seznámili skoro 100 pracovníků Přírodovědecké fakulty MU s novými fakultními pravidly pro nábor a procesem výběrového řízení, vytvořenými v souladu s principy evropské Charty a kodexu výzkumného pracovníka (OTM-R). Tyto principy zdůrazňují zejména transparentnost, otevřenost, rovný přístup a také mezinárodní dosah výběrových řízení.

Školení jsme pro pohodlí i pocit bezpečí našich kolegů nabídli v 16 termínech, a to ve formě online i osobní v obou lokacích fakulty, dle preference účastníků.

Všem účastníkům školení přejeme úspěšný výběr nových posil jejich týmů.