19. zasedání AS PřF MU ve funkčním období 2020-2023

které se konalo 9. září 2022 od 14:00 hodin, přijaté závěry a usnesení.

15. 9. 2022 Jan Lochman

19. zasedání AS PřF MU ve funkčním období 2020-2023 se konalo 9. září 2022 od 14:00 hodin na zámku Křtiny.

Schválený program zasedání:

1. Schválení programu zasedání
  2. Kontrola úkolů
  3. Výroční zpráva o činnosti PřF MU v roce 2021
  4. Výroční zpráva o hospodaření PřF MU v roce 2021
  5. Opatření děkana – Podmínky stipendijních programů Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity
  6. Volba zástupce studentů do Disciplinární komise fakulty
  7. Fixace A(PVČ) a DKRVO (fixní část) vs. dynamika změn výkonů ústavů na fakultě
  8. Strategie a pohled univerzity k optimální struktuře nabídky studijních programů a jejich skladby
  9. Organizační řád Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity
  10. Opatření děkana – Povinné očkování studentů Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity proti virové hepatitidě typu B
  11. Různé

Přijaté závěry a usnesení:

1. Akademický senát PřF MU schvaluje Výroční zprávu o činnosti PřF MU v roce 2021.
  2. Akademický senát PřF MU schvaluje Výroční zprávu o hospodaření PřF MU v roce 2021.
  3. Akademický senát PřF MU schvaluje opatření děkana Podmínky stipendijních programů Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity.
  4. Akademický senát schvaluje studenta Mgr. Jana Maška za člena Disciplinární komise fakulty.