Oddělení pro projektovou podporu

Interní projekty MU

Grantová agentura MU

Aktuálně otevřené soutěže GAMU se řídí aktualizovanou směrnicí GAMU číslo 8/2017 účinnou od 9. 9. 2020.

Mezioborové výzkumné projekty (INTERDISCIPLINARY)

Cílem je iniciovat mezioborovou spolupráci na nových tématech; vytvořit předběžné výsledky s cílem ověřit proveditelnost ambiciózních mezioborových projektů; připravit „groundwork" pro žádosti o externí granty (ERC Synergy atp.).

Projektové návrhy bude možné vkládat do ISEP od 1. října 2020. Související dokumenty k dispozici zde.

• Alokace: 6 mil. Kč/rok
  • Předpokládaný počet projektů: 3 projekty
  • Roční rozpočet na projekt: 2 mil. Kč/rok
  • Délka projektu: 3 roky

Deadline pro podání návrhů

30. listopad 2020

1. prosinec 2020 – 28. únor 2021

Začátek řešení projektů

1. dubna 2021

Konec řešení projektů

31. prosince 2023

MUNI Award in Science and Humanities (MASH)

Hlavním cílem MUNI Award in Science and Humanities (dále jen MASH) je přivést na Masarykovu univerzitu vynikající a úspěšné externí vědce a nabídnout jim takové podmínky, aby měli motivaci zůstat, pracovat pro Masarykovu univerzitu a dlouhodobě vytvářet mimořádně kvalitní vědecké výsledky.

Držiteli MUNI Award nabízíme:

• Pracovní smlouvu na 3 roky, v případě úspěšného hodnocení po 3 letech může být smlouva prodloužena na 5 let a poté na dobu neurčitou
  • 5 000 000 Kč na rok po dobu 5 let
  • Kancelářské a laboratorní zázemí pro výzkumný tým
  • Welcome service a administrativní podporu