Ohlédnutí za 14. ročníkem letní besídky OFIŽ

with Žádné komentáře

Ve čtvrtek 23. června se konal 14. ročník letní besídky OFIŽ. Akce již tradičně zakončuje období státních závěrečných zkoušek a je vítanou příležitostí k setkávání zaměstnanců, studentů, absolventů, kolegů i přátel OFIŽ.

Letošní akce se účastnilo přes 130 dospělých a nejméně 20 dětí. Vypilo se 150 litrů piva, ugrilovalo kolem 10 kil masa a 80 sýrů, to vše doplněno studenou kuchyní v podobě nejrůznějších pomazánek a zeleninových talířů. Nesmíme také opomenout výrobky z domácích kuchyní od samotných účastníků. První bečka se narážela po 16. hodině, s pozdějším večerem se nově zbudovanou terasou rozezněly kytary a dobrá zábava pokračovala až do brzkých ranních hodin.

Děkujeme všem, kteří svou přítomností přispěli k výborné atmosféře naší letní besídky a také organizátorům, letos z řad doktorských studentů OFIŽ.

Za rok zase na shledanou!