Připojte se k živým přenosům

Milé uchazečky, milí uchazeči o studium na Přírodovědecké fakultě MU,

na této stránce získáte přístup na jednotlivá živá vysílání. Níže uvedené odkazy jsou platné pouze pro úterní program. Prosím, čtěte pozorně následující instrukce.

Živá vysílání přístupná i neregistrovaným

Spočítali jsme registrované uchazeče a zjistili jsme, že ještě máme k dispozici volné kapacity u jednotlivých programů. Proto jsme se rozhodli pro zpřístupnění živých vysílání i těm, kteří se registrovat nestihli. 

Registrovaní uchazeči mají však tyto výhody:

Instrukce k přihlášení do MS Teams

  • Všechna živá vysílání probíhají v MS Teams. Není potřeba nic instalovat, stačí vám stabilní internetové připojení a prohlížeč (Microsoft Edge nebo Google Chrome). Pokud již používáte aplikaci MS Teams, je možné se přihlásit přes ni.
  • K živému vysílání se přihlásíte kliknutím na daný program uvedený níže. 
  • Přihlaste se cca 5 min před začátkem vysílání - není potřeba být připojen už půlhodiny předem. Jednotlivá vysílání budou vždy začínat v určený čas, ne dříve!
  • Při přihlášení budete vyzváni k nastavení vašeho jména, kamery a mikrofonu . Zapnutí či vypnutí kamery necháme na vás, ale velmi rádi vás uvidíme. Alespoň budeme vědět, ke komu mluvíme. Mikrofon si prosím na začátku ztlumte . Jakmile bude prostor pro vaše otázky, můžete mikrofon zapnout. 
  • Pokud budete mít dotaz a chcete jej položit ústně, prosím, použijte ikonu "ručičky/pacičky" v horní liště MS Teams. My uvidíme, že se chcete zeptat a vyzveme vás, abyste svůj dotaz položili. Nezapomeňte si zapnout mikrofon a jakmile otázku položíte, tak jej opět ztlumit .
  • Máte možnost se ptát i prostřednictvím chatu , a to během celého vysílání. Prosím, buďte trpěliví při čekání na odpověď na vaši otázku, rozhodně ji zodpovíme. Může se však stát, že při velkém množství dotazů můžete na odpověď čekat o něco déle.
  • Živé vysílání můžete kdykoliv opustit, ale velmi doporučujeme zůstat až do konce. Mohla by vám totiž uniknout důležitá či zajímavá informace.

Děkujeme za respektování všech instrukcí. 

Těšíme se na viděnou.

V případě problémů nás kontaktujte na email: koutna@sci.muni.cz

Po kliknutí na daný program budete přesměrováni k přihlášení do MS Teams.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.