Dny otevřených dveří


27. a 30. ledna 2024


#MUNICHALLENGE

Objev svoji vysněnou fakultu!

Baví tě přírodní vědy a matematika? Toužíš po vědecké kariéře? Sníš o tom stát se uznávanou profesionálkou / uznávaným profesionálem ve svém oboru? Nebo chceš učit příští generace středoškoláků? Pak je pro tebe Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity ta pravá!

Přijď se o tom přesvědčit na vlastní oči v sobotu 27. nebo ve úterý 30. ledna 2024! Budeš mít šanci prohlédnout si naše špičkově vybavené laboratoře i se seznámit se svými budoucími pedagogy. Dozvíš se podrobnosti o přijímacích zkouškách i možnostech, jak se jim vyhnout. Zjistíš, jak to u nás chodí i jaké možnosti se ti otevřou po studiích.

Program na tebe čeká v obou areálech naší fakulty – v centru Brna na Kotlářské 2 (fyzika, geologie, geografie a matematika) i v moderním univerzitním kampusu v Brně Bohunicích (antropologie, biochemie, experimentální biologie, chemie a botanika a zoologie).

Na programu Dnů otevřených dveří pracujeme. Již nyní se na Tebe ale těšíme :-)

Kde nás najdeš?

Areál na Kotlářské

Najdeš nás v centru Brna na adrese Kotlářská 2. Nejbližší zastávka MHD je Konečného náměstí, případně Sušilova. 

Načítám mapu…

Univerzitní kampus Bohunice (UKB)

Najdeš nás v moderním univerzitním kampusu na adrese Kamenice 753/5, Brno. Nejbližší zastávky MHD jsou Univerzitní kampus nebo Nemocnice Bohunice.

Načítám mapu…

Další důležité informace

Zajímavá videa

Erasmus+

Erasmus+

Studuj/pracuj v zahraničí

Virtuální prohlídky

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.