Open day za námi, Den otevřených dveří před námi

V sobotu 7. listopadu se uskutečnila tradiční akce pro uchazeče Open Day, tentokrát však online. Naši fakultu virtuálně navštívilo přes 350 uchazečů, kteří se v rámci živých přenosů měli možnost dozvědět více nejen o studijních programech, ale také o přijímacím řízení či vysokoškolském životě v Brně.

9. 12. 2020 Eva Koutná

Současní studenti naší fakulty nadšeně odpovídali na všechny dotazy a otevřeně se podělili o své dosavadní zkušenosti. Díky tomu si uchazeči i navzdory nemožnosti osobní přítomnosti na fakultě akci pochvalovali, a to je pro nás to nejdůležitější.

Pro uchazeče plánujeme ještě dny otevřených dveří, které se budou konat v sobotu 23. a v úterý 26. ledna 2021. Vzhledem k nejistému vývoji koronavirové epidemie bude i tato akce online. Uchazeči budou mít opět možnost diskutovat se stávajícími studenty v rámci živých přenosů. Mimo to bychom rádi připravili videoprůvodce fakultními areály, abychom uchazečům ukázali, jak to na naší fakultě vypadá.