Dny otevřených dveří

Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity srdečně zve zájemce o studium biologie, fyziky, geografie, geologie, chemie, matematiky a zájemce o učitelství těchto oborů na SŠ na dny otevřených dveří, které se uskuteční ONLINE v sobotu 23. lednav úterý 26. ledna 2021.

12. 1. 2021 Eva Koutná

Celý program bude probíhat formou živých přenosů, během kterých mohou zájemci pokládat své dotazy týkající se studia. Chybět nebudou detailní informace o oborech, přijímacím řízení, uplatnění absolventů v praxi, studentském životě a mnoho dalšího. Stávající studenti a lektoři budou připraveni odpovídat na všechny otázky zájemců a ukázat jim, že Přírodovědecká fakulta je pro ně tou nejlepší volbou!

Více informací o programu dnů otevřených dveří a jak se na ně registrovat