Evropská komise zhodnotila zavádění personální strategie HR Award na Přírodovědecké fakultě MU

S  potěšením oznamujeme, že v rámci zavádění nové personální strategie Přírodovědecké fakulty MU - HRS4R, HR Award, jsme obdrželi pozitivní reakci Evropské komise na sebehodnocení fakulty po 2 letech, tj. Internal Review a revidovaný akční plán. Evropská komise ohodnotila naší implementaci jako robustní, systematickou a postupující plně v souladu s akčním plánem.

4. 3. 2021 Barbora Wahlová

Děkujeme všem zaměstnankyním a zaměstnancům fakulty, kteří se na přípravě podíleli.

Dalším milníkem projektu bude příprava na recertifikaci fakulty koncem roku 2023.