Informační schůzky HR Award pro zaměstnance/kyně a Ph.D. studenty/ky Přírodovědecké fakulty MU

Během června 2021 proběhly informační schůzky k aktualizované personální strategii HR Award/HRS4R SCI MUNI na období 2021-2023. Prošli jsme vše, co již v rámci našeho akčního plánu bylo implementováno od roku 2019 a představili další oblasti, na které se zaměříme v dalším období. Věnovali jsme prostor také genderovým aktivitám fakulty a hlavním opatřením formulovaným na základě proběhlého genderového auditu. Tato celkem tři setkání proběhla online, v češtině i angličtině, a zúčastnilo se jich cca 90 účastníků a účastnic.

Použitá prezentace je k dispozici zde.

7. 7. 2021 Barbora Wahlová

Všichni zaměstnanci a zaměstnankyně i Ph.D studenti/ky mají možnost k budování nové fakultní personální strategie osobně přispět – jsou vítáni ve fokusní skupině Researcher Focus Group – Opinion Makers, jejíž členové a členky jsou aktivní v několika fakultních pracovních skupinách. Ti, kdo mají zájem se nově přidat k činnosti této fokusní skupiny, se mohou hlásit na adrese: HRAward@sci.muni.cz.

Všem, kdo se informačních schůzek účastnili, děkujeme za zájem, těšíme se na další spolupráci a přejeme krásné léto.

HR Award Office SCI MUNI