Kalendář akcí

Září 2020

1. 7.
30. 10.

Rozvoj pedagogických kompetencí

Tento vzdělávací program je určen pouze vyučujícím, kteří mají pracovní smlouvu na Masarykově univerzitě. Oba semestry také doprovází e-learningový kurz plný studijních materiálů a drobných úkolů, které napomáhají rozvíjet výuku frekventantů.

1. 7.
30. 9.

Sochy mezi květy

Od července do konce září jsou v prostorách botanické zahrady vystavena výtvarná díla studentů atelieru AS1 FaVU VUT pod vedením prof. Michala Gabriela.

4. 9.
11. 9.

Výstava sukulentů a jiných exotických rostlin

Prodejní výstava sukulentů a jiných exotických rostlin bude letos zaměřena na rod aloe a jeho využití. V expozici bude, kromě sukulentů a kaktusů, instalována keramika studentů ZUŠ Veveří pod vedením Běly Zemánkové.

4. 9.
5. 9.

Festival vědy s JMK

Máte doma malého vědce? Zajímá vás, kde všude je věda prospěšná? Tak to pro vás máme dobrou zprávu - i letos se můžete přijít první zářijový pátek a sobotu podívat na Festival vědy! Třicet špičkových brněnských vědeckých, technických a popularizačních institucí vám předvedou, že přírodní a technické obory jsou nejen prospěšné, ale hlavně zábavné!

od 9:00 do 18:00

7. 9.

Setkání s … Karlem Zikmundem (Microsoft, Principal Software Engineer Manager)

Zajímá Vás, jak to „chodí“ v Microsoftu a jeho Software Development centru v Praze a v Evropě? Pak Vás zveme ke kulatému stolu s Karlem Zikmundem - odborníkem, který se nedávno se vrátil z USA do ČR a jehož mottem je sympatické „Be part of, nurture and inspire open environments where people experience joy and satisfaction“. 

od 10:00

Předchozí 1 2 Další

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.