HR AWARD tým navštívil universitu v belgickém Lutychu

9. 7. 2018

Na začátku července jsme s částí projektového týmu navštívili univerzitu v Lutychu jako úspěšného nositele loga HR Award.-Setkali jsme se s paní Isabelle Halleux, ředitelkou pro výzkum a inovace, která je současně členkou hodnotitelského týmu projektu v rámci Evropské komise a aktivní a ochotnou ambasadorkou projektu, a také s částí jejího týmu. Získali jsme tipy a rady pro první fázi projektu, ve které se právě nacházíme – zpracování analýzy současného stavu (Gap Analysis projektu) a akčního plánu, i řadu praktických rad a zkušeností pro fázi implementační, zejména z oblasti náborových a kariérních programů pro postdoktorské pracovníky.