Základní údaje

Pracovní zařazení Ředitel ústavu
telefon 549 49 1480

Členství v akademických orgánech

Oborová komise Teoretická fyzika a astrofyzika, Geometrie, topologie a globální analýza
Oborová rada Matematika (čtyřleté), Matematika a statistika, Mathematics and Statistics
Programová rada Matematika (bakalářské studium), Matematika (magisterské navazující studium), Aplikovaná matematika (magisterské navazující studium), Matematika (bakalářské studium), Matematika (bakalářské studium), Finanční a pojistná matematika (bakalářské studium), Statistika a analýza dat (bakalářské studium), Modelování a výpočty (bakalářské studium), Obecná matematika (bakalářské studium), Diferenciální rovnice a jejich aplikace (magisterské navazující studium), Modelování a výpočty (magisterské navazující studium), Finanční a pojistná matematika (magisterské navazující studium), Statistika a analýza dat (magisterské navazující studium), Aplikovaná matematika (magisterské navazující studium), Aplikovaná matematika (magisterské navazující studium), Matematika (magisterské navazující studium)
Rozšířené kolegium děkana Přírodovědecká fakulta
Vědecká rada Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita, Fakulta informatiky