Kurz Efektivní komunikace v mezinárodních týmech

with Žádné komentáře

Zajímá vás, jak sladit komunikaci v týmech s mezinárodním zastoupením? Pak je třídenní bezplatný kurz „Efektivní komunikace v rámci mezinárodnách týmů“ od Centra jazykového vzdělávání MU právě pro vás. Kurz se bude zaměřovat na online i offline sdílení, kulturní specifika i time management.

Bezplatný kurz “Efektivní komunikace v rámci mezinárodních / interkulturních týmů”: 24. – 26.11.

Chcete se dozvědět tipy, jak pracovat efektivně v mezinárodním týmu, jak zvládnout time management nebo komunikaci na dálku? Přihlaste se zdarma na třídenní kurz, který pořádá Centrum jazykového vzdělávání 24. – 26. listopadu. Kurz je dostupný pro zaměstnance MU a PhD studenty, kteří jsou zároveň zaměstnanci. Vyzkoušejte si cvičení a scénáře z praxe spolu se zahraničními lektory. Do kurzu je nutné přihlásit přes stránky CJV a je veden v angličtině. Předběžný program a odkaz k registraci naleznete zde.

Course of Effective communication within international / intercultural teams (free of charge): 24. – 26.11.

Want to learn tips on how to work effectively in an international team, how to manage time management or remote communication? Sign up for a free three-day course organised by the Language Centre on 24-26 November. The course is open to MU staff and PhD students who are also employees. Try out exercises and practice scenarios with international lecturers. The course must be registered for via the CJV website and is conducted in English. Preliminary program and link for the registration can be found here.