Dny otevřených dveří

TENTOKRÁT ONLINE

23. a 26. 1. 2021

Milí uchazeči, přemýšlíte o studiu biologie, fyziky, geografie, geologie, chemie, matematiky? Nebo je vaším snem být učitelem těchto oborů na střední škole? Pak je pro vás Přírodovědecká fakulta MU jasnou volbou!

Zajímá vás, co studium na naší fakultě obnáší? Jak se připravit na přijímačky a v jakých případech jsou přijímačky prominuty? Jaké uplatnění v praxi má váš vysněný obor? To a mnohem více se dozvíte na našich dnech otevřených dveří, které se tentokrát konají ONLINE. Nezapomeňte se registrovat na vámi vybrané programy a můžete se s námi spojit prostřednictvím chatovacích místností. Jsme připraveni odpovídat na vaše dotazy týkající se studia.

Nebojte se zeptat, jsme tu pro vás!

Připoj se k živým přenosům

Živá vysílání přístupná i neregistrovaným

Spočítali jsme registrované uchazeče a zjistili jsme, že ještě máme k dispozici volné kapacity u jednotlivých programů. Proto jsme se rozhodli pro zpřístupnění živých vysílání i těm, kteří se registrovat nestihli. Klikněte na tlačítko "Připoj se k živým přenosům" a vyberte si program, který vás zajímá.

Registrovaní uchazeči mají však tyto výhody:

Od přihlášky po bakalářku

Podat si přihlášku, uspět v přijímacím řízení, přijít k zápisu a začít svůj vysokoškolský život. Ale jak vypadá semestr? Co tě čeká po nástupu na tvou vysněnou fakultu?

Nejdůležitějšími milníky v životě vysokoškoláka tě provedou naši studenti Lenka a Zdeněk. 

Podívej se na video

Jak to vypadá na Kotlářské?

Chceš studovat antropologii, fyziku, geografii, geologii či matematiku? Pak bude tvým druhým domovem areál Přírodovědecké fakulty na Kotlářské v centru Brna. 

Zajímá tě, jak takový areál vypadá? Jak vypadají učebny a laboratoře? David, student fyziky, tě provede areálem a kromě výše uvedeného ti ukáže, kde se můžeš v klidu učit, nebo kde načerpat energii během náročného dne.

Podívej se na video

Jak vypadá univerzitní kampus v Bohunicích?

Pokud tě láká studium biochemie, biologie, botaniky, chemie, zoologie či životního prostředí, pak budeš svůj vysokoškolský život trávit v univerzitním kampusu v Bohunicích.

Kampus je sice od centra Brna vzdálen cca 30 minut jízdy MHD, ale bude se ti líbit jeho moderní zázemí. Potkáš tu spoustu studentů i z jiných oborů, protože v kampusu sídlí ještě Lékařská fakulta a Fakulta sportovních studií. Lenka, studentka biochemie, ti ukáže, jak takový kampus vypadá a co vše ti nabízí.

Podívej se na video

Do světa s Erasmus+

Je tvým snem vyzkoušet si studium v zahraničí? Nebo toužíš po praxi v zahraniční instituci? Pak využij program Erasmus+, se kterým můžeš vycestovat téměř do celé Evropy.

Že na to nemáš finance? Neboj se. Erasmus+ je finančně dotován a Přírodovědecká fakulta ti dá ještě další stipendium navíc

O své zkušenosti ti poví Veronika, studentka biochemie, která vycestovala do Francie na pracovní stáž. 

Podívej se na video

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.