Sdíleli jsme své zkušenosti s implementací personální strategie HR Award na celorepublikovém workshopu Euraxess

1. 12. 2022

V listopadu 2022 dostala Přírodovědecká fakulta MU příležitost představit své zkušenosti se zaváděním personální strategie HR Award (HRS4R) na celorepublikovém online workshopu pořádaném Euraxess Česká republika.

Účastníkům z mnoha vysokých škol a výzkumných ústavů České akademie věd naši fakultní dobrou praxi a nově zaváděné procesy představila Barbora Wahlová, HR Award manažerka Přírodovědecké fakulty, vedle Lenky Černé, HR manažerky z Eli Beamlines, která také představila zkušenosti jejich výzkumného centra.