Oddělení pro doktorské studium, kvalitu, akademické záležitosti a internacionalizaci poskytuje studentům pomoc spojenou s doktorským studiem na Přírodovědecké fakultě MU, stará se o zahraniční studenty a mobility studentů, spravuje akreditační procesy studijních programů a jejich hodnocení, zajišťuje administraci soutěží a cen, podporuje činnost Vědecké rady PřF MU a zajišťuje administrativu spojenou s habilitačními a jmenovacími řízeními na Přírodovědecké fakultě.

Ing. Lucie Janíčková

vedoucí oddělení – Oddělení pro doktorské studium, kvalitu, akademické záležitosti a internacionalizaci

e‑mail: