Letní škola Od gamety po organismus

with Žádné komentáře

Po dva červencové týdny (10. – 21. 7.) se na našem oddělení uskuteční program z cyklu Summer and Winter Schools at Masaryk university. Naše lektorky dr. Nejezchlebová a dr. Medalová si pro studenty připravily kurz From gametes to Organisms – Basics of Embryology and Developmental Biology, který studenty seznámí se základy z těchto oblastí. Přípravy na kurz jsou v plném proudu, objednány jsou už například vzorky z inseminační banky.

Na kurz je zatím přihlášeno sedm studentů z celého světa, namátkou z Indonésie, Mexika, Itálie, Velké Británie nebo Slovinska. V ceně programu letních škol MU je kromě samotného kurzu také ubytování, jednodenní výlet do Vídně a další sociálně-kulturní program, který má za cíl studentům z celého světa přiblížit nejen Masarykovu univerzitu, ale také Brno a střední Evropu.

Doufáme, že se studentům bude program líbit a dva letní týdny na MU se stanou nezapomenutelnými.