Bez popisku

Vítejte na informačních stránkách o studiu specializace / programu Buněčná biologie na Přírodovědecké fakultě MU.

O našich studentech

Naši první studenti Buněčné biologie (imatrikulační ročník 2020/2021) nyní pracují na svých bakalářských projektech, pomalu se připravují na státní závěrečné zkoušky a na přijímací zkoušky do navazujícího magisterského studia. Prohlédněte si témata jejich bakalářských prací.

Naše druhá skupina studentů Buněčné biologie (imatrikulační ročník 2021/2022) nyní končí svůj třetí semestr studia. Někteří z nich se už podle svého zájmu podílejí na práci ve výzkumných laboratořích, což jim dává skvělou příležitost si zde v předstihu domluvit téma bakalářské práce takzvaně na míru.

Naše třetí skupina studentů Buněčné biologie (imatrikulační ročník 2022/2023) se během podzimního semestru na univerzitě už trochu rozkoukala a právě se chystá na své první zkouškové období. Držíme palce, ať je pro všechny úspěšné!

Podívejte se na jejich dojmy...                                                                

Pro uchazeče

Buněčná biologie je jednou ze šesti specializací bakalářského studijního programu Experimentální a molekulární biologie. Přijímací řízení pro akademický rok 2023/2024 je právě otevřeno!

Podívejte se, co Vám toto studium nabízí...

Bez popisku

Kdo vás bude učit a jak se můžete zapojit do výzkumu

Seznamte se s akademickými pracovníky, kteří specializaci a program Buněčná biologie připravili a se kterými můžete setkávat při výuce i ve výzkumných laboratořích.

Hledáte další informace? Máte dotaz?

Všechny Vaše otázky ohledně studia specializace nebo programu Buněčná biologie ráda zodpoví prof. Renata Veselská, která je garantem bakalářského i navazujícího magisterského studijního programu:

veselska@mail.muni.cz

Nezdráhejte se zeptat na všechno, co Vás zajímá!

Bez popisku

Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.