Bakalářské studium

Studijní programy šité na míru

Co můžete studovat?

Bakalářské prezenční studium  

Bakalářské kombinované studium  

Kateřina Vaňatková

„Přírodovědeckou fakultu MU jsem si zvolila kvůli svému zájmu o biologii a touze stát se vědkyní. Nejtěžší pro mě bylo si vybrat z velkého množství studijních programů, které fakulta nabízí. Nakonec jsem se rozhodla pro Antropologii, což se ukázalo jako správná volba.
Studium bylo náročné, ale na znalosti, ne z hlediska administrativy kolem. Na oplátku jako odměnu nabízí přátelské prostředí a plno studijních příležitostí. Teoretická výuka je vedená odborníky a vědci a doplňuje ji praktická výuka v moderně zařízených laboratořích, což ti dá ten správný základ do budoucnosti.
Studium mě bavilo a naplňovalo od prvního dne. Navíc jsem si zde našla plno nových přátel, se kterými se stýkáme i v osobním životě. Fakulta mi kromě nových vědomostí a praktických dovedností dala i plno příležitostí – od zapojení se do výuky až po odborné stáže v prestižních vědeckých výzkumech.
Jestli hledáš odrazový můstek, který ti pomůže vyskočit do vědeckého světa, neváhej a pojď k nám na Přírodovědeckou fakultu!“

Kateřina Vaňatková
Absolventka Antropologie

Reálné zkušenosti našich studentů aneb proč si vybrat naši fakultu?

Seznamte se s naší fakultou formou rozhovorů s našimi studenty. Jak se jim u nás studuje? Proč si vybrali svůj obor? Jsou spokojení? To vše se dozvíte zde.

„Exkluzivita diplomu z naší fakulty je zaručena. Nedáváme ho totiž každému, a tak má na trhu práce vysokou cenu.“

Tomáš Kašparovský, děkan PřF MU

Než začnete studovat

Seznamte se s námi osobně například prostřednictvím kurzů a aktivit, které máme přichystané pro středoškoláky

Komunikace s uchazeči

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.